5 niedziela zwykła - 9 II 2014

 

1. Zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego dziś o godz. 16:30

 

2. Zespół Pomocy Bliźniemu w sali św. Rodziny zbiera ofiary na rzecz potrzebujących pomocy z terenu naszej parafii.

 

3. Zapraszamy wszystkich młodych na kolejną skrutację Pisma świętego, czyli modlitwę i refleksję nad czytanym Słowem Bożym, dziś na godzinę 16.00 do dolnego kościoła. Prosimy przynieść ze sobą Pismo święte.

 

4. We wtorek, w liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes obchodzimy Światowy Dzień Chorego - zaproszeni jesteśmy do modlitwy w intencji wszystkich chorych i cierpiących, a także tych, którzy im służą - by rozpoznali w nich oblicze samego Chrystusa, który przez cierpienie, śmierć i zmartwychwstanie dokonał dzieła zbawienia ludzkości". W intencji chorych modlić się będziemy szczególnie podczas Mszy św. o godz. 9:00 - będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych.

 

5. Wspólnota Odnowy w Duchu św. zaprasza na Mszę św. i modlitwę o uzdrowienie w przyszłą niedzielę o godz. 15:00 w dolnym kościele.

 

6. Informujemy, że są jeszcze wolne intencje Mszy św. w marcu w godzinach rannych. Zainteresowanych zapraszamy do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

 

7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać", za ofiary złożone na dzisiejszą tace oraz tym, którzy w zeszłą niedzielę pomagali przy rozbieraniu szopki.

 

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

 

9. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu :

 

Poniedziałek 10 lutego ul. Leśmiana 6, 8 i 10; ul. Pruszyńskiego 3 oraz cała ul. Krotoszyńska

Wtorek 11 lutego - ul. Zuga - cała oraz ul. Staffa 20 i 32

 

Środa 12 lutego - ul. Staffa 34, 36, 38 i 40

 

Czwartek 13 lutego - ul. Staffa od nr 23 do 109 oraz ul. Perzyńskiego 18 i 20

 

Piątek 14 lutego - ul. Nałkowskiej 5 oraz ul. Nałkowskiej 7 mieszkania od 1 do 32

 

Sobota 8 lutego - ul. Nałkowskiej 7 mieszkania od 33 do 64 oraz ul. Nałkowskiej 9

 

Wizytę duszpasterską rozpoczynamy o godz. 17:00 w sobotę o godz. 14:00. Za ofiary składane przy okazji kolędy składamy serdeczne „Bóg zapłać". Tych z którymi nie mogliśmy spotkać się w wyznaczonym terminie chcemy odwiedzić 1 marca - adresy prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.